Jednoduché riešenie pre Vás – LOXONE

V Loxone inteligentnom dome je všetko ovládané centrálne a to pomocou malej zelenej krabičky. Inteligentné bývanie dostáva prostredníctvom tejto „centrály“ úplne nový rozmer. Už žiadny uzavretý systém.

S Loxone bude mať Váš inteligentný dom všetko od používania bežných tlačidiel na ovládanie osvetlenia cez ovládanie žalúzií až po inteligentnú reguláciu vykurovania domácnosti či integráciu fotovoltaiky a iných komplexných systémov.

Inteligentný dom je pre všetky typy ľudí. Objavte, čo je inteligentný dom pre rodiny, pre tých, čo chcú ušetriť za energiu, pre ľudí, ktorí majú radi komfort a moderný životný štýl a pre tých, ktorí si potrpia na zvýšenú bezpečnosť.

Loxone Miniserver tvorí srdce inteligentného domu a ovláda všetko, na čo si spomeniete! Od ovládania osvetlenia cez tienenie až po reguláciu vykurovania!

loxone-web

Ovládať domácnosť môžete klasicky cez tlačidlá alebo cez mobilný telefón, keď práve nie ste doma. V Loxone inteligentnom dome môžu byť aktivované scény, ktoré sa prispôsobia Vášmu životnému štýlu a nie naopak. Loxone inteligentný dom dokáže rozpoznať rôzne stavy v dome: Vašu (ne)prítomnosť, požiar, teplotu, vlámanie, západ slnka a oveľa viac. Presne vie, čo a kedy má ovládať a to je to, čo robí dom inteligentným.

power-buttonAk práve nie ste doma, inteligentný dom sa postará o mnoho vecí za Vás: Odpojí spotrebiče od napájania. Automaticky zníži teplotu. V prípade vlámania sa alebo požiaru spustí alarm. Počas horúcich dní zatiahne žalúzie. A ešte oveľa viac!

letterInteligentný dom Vám pomôže ušetriť za energiu aj bez Vášho zásahu. Napríklad automatickým vypnutím svetiel a znížením teploty v miestnosti, kde sa práve nikto nenachádza či vypnutím spotrebičov…

policeSystém Vás upozorňuje na rôzne situácie. Napríklad na vytopenie vodou, príchod nepozvaného hosťa či na to, keď zostane garážová brána otvorená aj po zotmení.

Ako vám môžeme pomôcť?

Potrebujete pomôcť s Vaším projektom, máte technickú otázku alebo hľadáte správneho Loxone partnera? Využite naše komplexné služby pre inteligentné domy a kontaktujte nás.

Mobil: 00421 904 301 971 – Email: loxone@imstavsro.sk

loxone-web-final