O nás

IM STAV, s.r.o je firma, ktorá sa v prvom rade špecializuje na komplexné služby v príprave a riadení stavebného diela, na management projektov, cenový management stavebných prác a materiálov a komplexné poradenstvo v odbore stavebníctva.

imstav-300x107

Zabezpečíme Vám:

  • realizáciu rodinných domov – od základov až po odovzdanie na klúč
  • rekonštrukciu rodinných domov
  • rekonštrukciu bytov a bytových jadier
  • projektovú dokumentáciu
  • stavebné povolenie a povolenie potrebné na prípravu realizácie stavby
  • výber dodávateľov materiálov a technológií a výber subdodávateľov
  • automatizáciu rodinných domov s inteligentným systémom LOXONE

Spoločnosť IM STAV, s.r.o. ponúka svojim klientom komplexné poradenstvo a konzultácie v rámci svojho pôsobenia a vykonávaných činností.

Našim cieľom je ponúkať kvalitné moderné bývanie s ohľadom na všetky moderné aspekty života a požiadavky zákazníkov so zabezpečením adekvátneho servisu.

0 +
Rokov skúseností
0 +
Spokojných klientov
0 +
Realizovaných projektov

Naši klienti hovoria

0 +
Spokojných klientov

S radosťou odporúčam stavebnú firmu IMStav s.r.o.. Ich tím bol neuveriteľne profesionálny a spoľahlivý počas celej výstavby nášho domu. Ich precízna práca a starostlivosť o detaily preukázali ich zručnosť a záväzok k vysokým štandardom.

Firma IMStav s.r.o. prekročila moje očakávania. Ich oddanosť dokončeniu projektu včas a s mimoriadnou kvalitou práce bola úžasná. Ich schopnosť komunikovať a riešiť problémy v priebehu stavby bola pre mňa veľkou výhodou.

S radosťou by som odporučil stavebnú spoločnosť IMStav s.r.o.. Ich zanietenie pre našu stavbu bolo ohromujúce. Boli nielen efektívni, ale aj prístupní voči našim požiadavkám a zabezpečili, že všetko prebehlo bez problémov.

Prevezmeme na seba všetky starosti s vašou stavbou

Pracujte s nami

Vieme, aké je namáhavé stavať popri všetkých bežných povinnostiach. 

Preto sme tu, aby sme ich prevzali na seba a vás odbramenili s tým, aby ste sa mohli viac venovať tomu, na čom vám záleží